Zadania realizowane w projekcie

W PROJEKCIE BĘDĄ REALIZOWANE NASTĘPUJĄCE ZADANIA:

ZADANIE 1

Wyposażenie/doposażenie pracowni i warsztatów szkolnych dla kierunków kształcenia:

technik żywienia i usług gastronomicznych, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik mechanizacji rolnictwa oraz podniesienie kompetencji nauczycieli kształcenia zawodowego w zakresie obsługi zakupionych sprzętów i pomocy dydaktycznych

ZADANIE 2

Dodatkowe zajęcia specjalistyczne z zakresu technologii gastronomicznej i usług

gastronomicznych dla uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i

usług gastronomicznych, umożliwiające podnoszenie umiejętności i kompetencji

zawodowych.

ZADANIE 3

Stosowanie chemicznych środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy oraz zajęcia z zakresu agrotroniki dla uczniów kształcących się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa,

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik agrobiznesu, umożliwiające podnoszenie umiejętności i kompetencji zawodowych.

ZADANIE 4

Spawanie łukowe metodą topliwą w osłonie gazów aktywnych (MAG)- wsparcie uczniów

kształcących się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa, technik mechanizacji rolnictwa i

ZADANIE 5

Kurs kierowca – operator wózków jezdniowych podnośnikowych wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej- wsparcie uczniów kształcących się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa oraz technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w zakresie zdobywania dodatkowych uprawnień zwiększających ich szanse na rynku pracy.

ZADANIE 6

Kwalifikacja wstępna oraz kurs prawa jazdy kat. C oraz C+E- wsparcie uczniów  kształcących się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa oraz technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w zakresie zdobywania dodatkowych uprawnień zwiększających ich szanse na rynku pracy.

ZADANIE 7

Zajęcia wyrównawcze z informatyki i matematyki kształtowanie i rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy.

ZADANIE 8

Zajęcia z doradztwa edukacyjno-zawodowego dla uczniów.

ZADANIE 9

Staże zawodowe dla uczniów realizowane we współpracy z pracodawcami.