Ćwiczenia na symulatorze

W ramach zadania pod nazwą „Kwalifikacja wstępna oraz kurs prawa jazdy kat. C oraz C+E-” realizowanego w projekcie nr RPLD.11.03.01-10-0052/19, pn. „Twoja przyszłość – nasze doświadczenie” uczniowie odbyli ćwiczenia na mobilnym symulatorze jazdy pojazdem ciężarowym GRUPY CARGO z Jaworzna.

Ćwiczenia te pozwalają na wygenerowanie najbardziej wyszukanych scenariuszy mogących pojawić się w ruchu drogowym!

Zamontowane na najnowocześniejszych ciężarówkach Mercedes-Benz Actros symulatory posiadają sprzęt najwyższej jakości (system audiowizualny, nagłośnienie, ekrany) oraz pionierskie oprogramowanie.

Zwiększony komfort, polepszona ergonomia otwiera się nowy wymiar prowadzenia szkoleń (kabina niczym nie różni się od seryjnej, urządzenia sterujące stawiają naturalny opór, do dyspozycji kierowcy pozostają dobrze znane urządzenia i systemy).